Jaunumi:
LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)
RSS
Dec 3
Google investē Vācijas saules paneļu laukā PDF Печать E-mail

saules paneļi, bezmaksas enerģijaGoogle ir investējusi veselus 5 miljonus ASV dolāru 18.7 MW saules paneļu lauka projektā Berlīnē. Tomēr Google nav vienīgie, galvenie nopelni pienākas privātai Vācijas kompānijai.
Google piederēs 49 procenti projekta, tātad galvenajā lomā paliks Vācijas kompānija. Lauks būs 116 akru liels, un tiek plānots, ka ar zaļo enerģiju būs iespējams apgādāt tuvāk esošās 5000 mājas.
Jau agrāk ir dzirdēts par Google iesaistīšanos zaļajos projektos iekš ASV, taču šī ir pirmā Google investīcija Eiropas zaļajos projektos. Google cer ar laiku atgūt ieguldīto naudu, taču palīdzība padarīt pasauli zaļāku jebkurā gadījumā ir labs darbs.

boot.lv

 

Mūsu vērtība – jūsu komforts!

SIA «Picaso» ir strauji augošs, mūsdienīgs un progresīvs Latvijas uzņēmums, kas, pateicoties ilgajai darbības pieredzei, nodrošina savus klientus ar visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanas servisu. Uzņēmuma mērķis ir paaugstināt pievienoto vērtību produktiem, ieviest jaunas tehnoloģijas un, radot jaunas darbavietas, paaugstināt Latvijas valsts konkurētspēju kopējā Eiropas tirgū un citur pasaulē. Lasīt vairāk

SIA Picaso Kontakti

Rīga,
E-pasts: [email protected]

Mob. Telefons: +37126537741
Darba laiks: POTCP 8.30-17.30